Hakkımızda

Doğan Hukuk Bürosu olarak öncelikli prensibimiz, müvekkillerimize kalıcı, hızlı ve maliyet politikası dikkate alınarak çözümler üretmektir. Bu hususta büromuz bünyesinde çeşitli bölümler bulunmakta ve oluşturulan profesyonel yapı çerçevesinde hizmet verilmektedir.

Büromuz; Bankaların ve Finans kuruluşlarının, kredilerinin tahsili için, yasal takibe düşen müşterilerinden alınan teminatların (ipotek, rehin , kambiyo v.s.) paraya çevrilmesi ve Leasing şirketlerinin NPL lerinde bulunan müşterilerinden alınan teminatların (şahıs kefaleti , ipotek rehin ve kambiyo evrakları) paraya çevrilmesi , leasingli ekipmanların tespiti, tespit edilmesi durumunda, 3226 Sayılı Finansal Kiralama Kanunu ve ilgili Kanunlar çerçevesinde, Mahkemelerden gerekli kararların alınması ve infazı ile ilgili tüm çalışmaları, 3226 sayılı kanun ve paralelinde HMK nın düzenlemiş olduğu süreler üzerinde gerekli hassasiyetle hareket ederek kredilerinin tahsili faaliyetini takip etmekteyiz. Doğan Hukuk Bürosu olarak uzman olduğumuz alan oto kredileri olup, sadece kredi ve finans kuruluşlarına hizmet etmekteyiz.

Mil-Pa tarafından düzenlenen kampanyaların tahsili ile başlayan ve günümüzde Türkiye’nin sayılı Bankaları ve Finans Kuruluşlarına aktarmış oluğumuz, yaklaşık yirmi yıllık bilgi ve tecrübemiz bulunmaktadır.

Tespitini sağladığımız bu araçların satışı için düzenlediğimiz icra ihalelerini de çözüm ortaklarımız kanalıyla kamuoyu bilgisine sunmaktayız.Böylelikle ihalelere daha fazla katılım olabilmekte ve menkul rehinli araç en yüksek rakama satılarak müvekkilimizin yararına paraya çevrilebilmektedir.

video